ALABASTINE MDF VULLER TUBE 330GR
Artikelnummer: 862966
EAN: 8710839112875
Alabastine MDF Vuller tube 330 g – onzichtbaar herstel in MDF
Een deukje of gaatje in een MDF-plaat, plint of kastdeur repareer je eenvoudig met de Alabastine MDF Vuller. De vuller heeft dezelfde kleur als MDF, zodat een reparatie ook onbehandeld nauwelijks opvalt.
Kleine gaten en scheurtjes in MDF en HDF zijn na ongeveer 2 uur schuurbaar en overschilderbaar. Ideaal bij klussen met MDF uit onze zagerij.
Specificaties
- Merk: Alabastine
- Inhoud: 330 g (tube)
- Toepassing: kleine gaten en scheuren in MDF en HDF
- Schuur- en overschilderbaar na ca. 2 uur
- Kleur: MDF-kleur
Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Prijs per stuks
€ 17,19 Incl. BTW
- Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verstuurd
- Boven de 50,- aan bestelling, gratis verzending
- 14 dagen recht op retour
- Bestelling gratis ophalen in de winkel
Betaal veilig en vertrouwd.
Je kunt bij ons veilig betalen met:
Je kunt bij ons veilig betalen met:
Met de Alabastine MDF Vuller kunt u spiegelglad kleine gaten en scheuren in HDF en MDF vullen en repareren. Dit vulmiddel volgt de werking van HDF en MDF. Het kan binnen gebruikt worden. De MDF Vuller is gebruiksklaar. Het is verkrijgbaar in een tube van 330 gram. Door de licht bruine kleur kunt u de beschadiging kleurecht repareren. De MDF Vuller is perfect schuurbaar en schroef-, spijker- en boorvast. Daarnaast is de Albastine MDF Vuller al na 2 uur overschilderbaar met alles soorten verf en beits.