AB MUURVULLER 2KG
Artikelnummer: 122049
- Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verstuurd
- Boven de 50,- aan bestelling, gratis verzending
AB MUURVULLER 2KG
AB MUURVULLER 2kg is ontwikkeld voor de professionele verwerker en de veeleisende doe-het-zelver die snelle, betrouwbare reparaties aan binnenmuren willen uitvoeren. Deze witte muurvuller komt in een handzaam 2 kg pak en is speciaal geformuleerd voor het opvullen van gaten, scheuren en oneffenheden in pleisterwerk, gips- en betonnen ondergronden.
De technische kenmerken zijn helder: verwerkingstemperatuur minimaal 5°C, verwerkingstijd circa 1 uur en een droogtijd van ongeveer 2 uur. De productconsistentie maakt laagopbouw mogelijk tot maximaal 2–3 cm per laag, waardoor zowel kleine beschadigingen als dieper weg te werken putten in meerdere passes efficiënt behandeld kunnen worden. Voor aanbrengen en afwerking is een plamuurmes het aangewezen gereedschap; de samenstelling blijft gedurende de aangegeven verwerkingstijd kneedbaar en goed modelleerbaar, waardoor strakke naden en gelijkmatige vullingen realiseerbaar zijn.
- Maximale laagdikte 2–3 cm per laag: geschikt voor diepe reparaties zonder extra vulproducten
- Snelle droogtijd (ongeveer 2 uur): verkorte wachttijden tussen laagopbouw en nabewerking
- Verwerkingstijd circa 1 uur: voldoende open tijd voor modelleren en afstrijken
- Geschikt vanaf 5°C: inzetbaar bij koelere werkcondities binnen de praktijknormen
- Handzaam 2 kg pak en makkelijk te verwerken met plamuurmes
AB MUURVULLER 2KG biedt een praktische, technisch verantwoorde oplossing voor dagelijkse muurreparaties waar snelheid, controle en een nette afwerking van belang zijn.
Productvideo's
- OMSCHRIJVING
- EIGENSCHAPPEN FABRIKANT
- EIGENSCHAPPEN
- Beschrijving
- DOCUMENTEN
- CERTIFICATEN
- VIDEOS
- HANDLEIDINGEN
- TEKENINGEN
- DEEPLINK
- EXTRA INFORMATIE